Doświadczenie

AKTUALNIE
  • od wrzesień 2020 do dziś - Akcjonariusz CD Action S.A.
  • od kwiecień 2019 do dziś - CEO ChodzeNaImprezy
  • od marzec 2019 do dziś - Akcjonariusz Bloomga S.A.
  • od luty 2019 do dziś - COE i Founder  Fantastic Events
  • od styczeń 2019 do dziś - Akcjonariusz Browar Jastrzębie SA
  • od luty 2016 do dziś - Leader EQology Polska
  • od listopad 2014 do dziś - Bloger kulinarny MentorSmaku
  • od lipca 2003 do dziś - Prezes Zarządu oraz Prezenter Radio MarsFm

HISTORIA
  • od czerwiec 2017 do luty 2019- Founder  World Universal Events (rebranding: Fantastic Events)
  • od październik 2016 do grudzień 2018 - Prezes i założyciel Parasol 
  • od września 2016 do sierpnia 2018 - Prezes Zarządu i Założyciel  RynekPolis.pl
  • od marzec 2015 do marzec 2018 - Właściciel ALmedia
  • od sierpnia 2017 do lipiec 2017 - Doradca Klienta  Go-Leasing
  • od marzec 2016 do luty 2017 - Konsultant ds.Ubezpieczeń Aegon Active
  • od listopada 2007 do grudzień 2016 - Prezes Zarządu  Federacji Inicjatyw Społecznych
  • od listopada 2012 do kwiecień 2016 - Prezes Zarządu ITME Group spółka z oo
  • od listopada 2012 do maja 2015 - Klubu Zafira Klub PL
  • od marca 2012 do marzec 2015 - Właściciel Oprawa Muzyczna SilesianTeam (rebranding: ALmedia)
  • od marca 2012 do marzec 2015 - Właściciel Organizacja Imprez SilesianTeam (rebranding: ALmedia)
  • od listopada 2011 do marzec 2015 - Właściciel Usługi Reklamowe UltraNet (rebranding: ALmedia)
  • od listopada 2011 do marzec 2015 - Właściciel Usługi Informatyczne UltraNet (rebranding: ALmedia)
  • od września 2014 do styczeń 2015 - Przewodniczący Forum Imprez Społecznych
  • od sierpnia 2011 do maja 2013 - Właściciel projektu BRAMYiROLETY.eu
  • od września 2006 do kwietnia 2013 - Doradca Techniczny FHU "MiG-BuD"
  • od sierpnia 2010 do maja 2013 - Redaktor Naczelny portalu NaszeTak.pl
  • od października 2008 do maja 2013 - Klubu 206club.net
  • od października 2012 do stycznia 2013 - Pomysłodawca  Nowoczesne Regiony
  • od grudnia 2010 do listopada 2012 - Właściciel projektu Bezpieczne Drogi (przeniesienie projektu do FIS)
  • od stycznia 2012 do listopada 2012 - Ruchu Palikota
  • od lutego 2008 do listopada 2011 - Renault Laguna Klub Polska
  • 8 listopada 2006 do sierpnia 2011 - Platformy Obywatelskiej RP
  • od stycznia 2010 do stycznia 2011 - Czat Moderator gry Arenas Of Glory ( BigPoint GmbH )
  • od czerwca 2008 do października 2010 - Zarządu Platformy Obywatelskiej RP koła w Mikołowie
  • od czerwca 2008 do grudzień 2009 - Prezes Klubu Moja-Fura.net
  • od czerwca 2008 do grudzień 2009 - Właściciel projektu gry Jaskiniowcy.eu
  • od kwietnia 2008 do kwietnia 2008 - Operator Gry BattleKnight.pl ( Gameforge AG )
  • od marca 2008 do kwietnia 2008 - Operator Gry Ikariam.pl (Gameforge AG)
  • od września 2007 do czerwca 2009 - Egzekutor projektu Gry Gladiatus.pl (Gameforge AG)
  • od lutego 2006 do maja 2009 - Współwłaściciel sklepu MIKOM (Mikołów, ul. Prusa)
  • od grudnia 2006 do czerwca 2007 - Kierownik projektu Śląskiego Ogrodu Botanicznego
  • od sierpnia 2005 do września 2006 - Członek Federacji Młodych Socjaldemokratów
  • od lutego 2005 do lutego 2007 - Członek siłowni TKKF "Hades"
  • od grudnia 2004 do grudnia 2006 - Założyciel oraz redaktor naczelny powiatowego portalu eMikolow.info
  • od grudnia 2003 do lutego 2005 - Wice-prezes Stowarzyszenia Internautów Onux.net
  • od stycznia 2003 do listopada 2004 - Serwisant firmy PHU " Pamix " (Serwis producenta PC)
  • od stycznia 2000 do czerwca 2003 - Dyrektor Programowy oraz prezenter Internetowego Radia Quatro
  • od sierpnia 1999 do lutego 2005 - Prezes portalu Internetowego Onux.net
  • od września 1998 do sierpnia 1999 - Administrator portalu wojewódzkiego Karczma Śląska
  • od lutego 1998 do stycznia 2000 - Prezenter Internetowego Radia 7